Influencerka Supercar Blondie a Vantage Markets společně nabídnou vzdělávání o financích

Makléřská společnost Vantage International Group Limited („Vantage” nebo „Vantage Markets”) s potěšením představuje na pozici nové ambasadorky značky Alexandru Mary Hirschiovou z kanálu Supercar Blondie.

Toto partnerství představuje nový milník ve spolupráci mezi online makléřskou společností a vydavatelkou obsahu pro sociální sítě. Obě strany využijí své specifické znalosti a schopnosti, aby společně nabídly publiku dostupné a relevantní informace o financích jak na platformách společnosti Vantage, tak na vzdělávacím kanálu Supercar Blondie s názvem Xplained.

Ředitel pro strategii a obchodování společnosti Vantage Marc Despallieres říká: “Nesmírně nás těší, že můžeme se Supercar Blondie opět spolupracovat, a to dokonce ve větší míře jako s ambasadorkou naší značky. Díky svému odvážnému přístupu, technickým znalostem a světové popularitě je tou pravou osobností, která nám pomůže zvýšit povědomí o značce Vantage mezi mladším a náročnějším publikem. Jsem si jist, že její jedinečný styl prezentace přispěje k demystifikaci obchodování a učiní jej dostupným a aktuálním pro všechny.”

Autorka obsahu pro sociální sítě přitáhne v této skupině měsíčně přes jednu miliardu shlédnutí a celosvětově ji sleduje více než 85 milionů lidí. Jako přední tvář a vlivná osobnost tradičně mužského odvětví ztělesňuje Supercar Blondie přesvědčení společnosti Vantage o emancipaci žen i její společné nasazení v oblasti inovací a ochrany klimatu, které se odráží i v partnerství značky s týmem NEOM McLaren Extreme E.

Alexandra Mary Hirschiová říká: “Chci divákům nabízet vzrušující a inspirativní obsah. Jedním z našich klíčových cílů na rok 2023 je podpořit naše publikum poskytováním dostupných materiálů pro finanční vzdělávání. Proto jsem nadšená, že pomocí spolupráce s lídrem trhu, jako je společnost Vantage, společně zvýšíme laťku finančního vzdělávání a podpoříme finanční gramotnost pro všechny. Vantage je společnost se srdcem na pravém místě a je skvělé sledovat, co všechno spolu dokážeme.”

Nová zpráva představuje další posílení partnerství obou značek, které bylo navázáno v roce 2022, kdy se Supercar Blondie zúčastnila iniciativy Blue Carbon na italské Sardinii, aby zde oficiálně zahájila dráhu společnosti Vantage v oblasti ESG a upozornila na problematiku změny klimatu.

O společnosti Vantage

Vantage (Vantage International Group Limited) je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy, akcie, ETF a dluhopisy.

Společnosti skupiny Vantage s více než 13 lety zkušeností na trhu nyní zaměstnávají ve svých více než 30 světových pobočkách přes 1000 zaměstnanců.

Vantage není jen zprostředkovatelem. Nabízí důvěryhodný obchodní ekosystém, oceňovanou mobilní obchodní aplikaci a uživatelsky přívětivou obchodní platformu, která klientům umožňuje snadno využívat všechny obchodní příležitosti. Stáhněte si aplikaci Vantage v App Store nebo Google Play.