Doména sex.com je oficiálně na prodej. V roce 2013 se prodala za 13 milionů dolarů a stala se tak nejdražší doménou na světě, nyní je nabízena za vyvolávací cenu 20 milionů dolarů.

“Doména sex.com je jednou z nejdražších a nejznámějších domén na světě a jsme nadšeni, že ji můžeme nabídnout zájemcům na základě nejvyšší nabídky,” uvedl v prohlášení CMO společnosti Digital Nomad Elnaz Gerami. “Po naší nedávné transformaci na inovativní kombinaci populárních sociálních platforem jsme zaznamenali velký příliv nových tvůrců, kteří využívají skutečnosti, že nás navštěvuje 1,5 milionu unikátních návštěvníků denně. V důsledku toho o tuto doménu projevilo zájem hned několik významných zájemců. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli ji vydražit. Nemůžeme se dočkat, až zjistíme, kdo bude novým majitelem značky sex.com.”

Pro jednotlivce, firmy nebo značky představuje tato aukce vzácnou možnost zapsat se do internetové historie. Ikonická doména sexcom je vůbec první platformou, která při přijímání tvůrců vyžaduje osobní identifikaci. Díky tomu patří k nejbezpečnějším a nejrespektovanějším webovým stránkám vůbec. Díky svému názvu je také jednou z nevyhledávanějších domén na www.google.cz

Dražba domény sex.com bude zahájena okamžitě a bude probíhat formou neveřejné aukce se zapečetěnými nabídkami.

Chcete si koupit nejdražší doménu na světě sexcom?

Neváhejte, další informace pro zájemce získáte na stránkách sex.com/auction

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..