Portál Nasestrecha.cz, který se zaměřuje na střechy, stavbu a bydlení, pořádá soutěž o pergolu a zahradní nábytek. Tato soutěž je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí vylepšit svůj zahradní prostor a užívat si relaxaci pod širým nebem.

Jak se zúčastnit soutěže

Chcete-li se zúčastnit soutěže, stačí se v období od 12. března do 12. května 2024 zaregistrovat k odběru newsletteru Naše střecha. Registrací do soutěže máte šanci vyhrát pergoly a zahradní nábytek v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Ceny v soutěži

Ceny do soutěže věnovala společnost PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO s.r.o., která se specializuje na výrobu dřevěných konstrukcí. V soutěži budou k dispozici tři různé pergoly (Věra, Elen a Monika), jeden zahradní set a dvě designové lavice.

O společnosti PRVNÍ CHODSKÁ TESARIO s.r.o.

Společnost se specializuje na výrobu dřevěných konstrukcí. S vášní a precizností realizuje představy svých zákazníků, zahradním nábytkem počínaje a dřevěnými roubenkami konče. Její dokonalý servis zahrnuje celý proces od vstupní konzultace až po dovoz na místo, případně zajištění montáže.

O pergolách a zahradním nábytku

Zahradní pergoly a altány jsou místem klidu, odpočinku, setkání s vašimi přáteli a rodinou. Vysoká kvalita zpracování, tvarová přesnost, pevnost a zdravotně nezávadné přírodní materiály patří mezi hlavní výhody dřevěných pergol a altánů, které v TESARIU vyrábí.

Závěr

Tato soutěž je skvělou příležitostí pro všechny, kdo chtějí vylepšit svůj zahradní prostor a užívat si relaxaci pod širým nebem. 

Neváhejte a zaregistrujte se k odběru newsletteru Nasestrecha.cz a a získejte šanci vyhrát tyto úžasné ceny.

foto: Nasestrecha.cz